+420 730 731 280
Napište nám
modulární systém pro web
+420 730 731 280
Napište nám
Webová aplikace - Sledování práce na projektech - vyzkoušejte zdarma demo verzi

Zájmové weby, časopisy, katalogy

Dle přání našich zákazníků realizujeme webová řešení pro katalogy, časopisy, stránky pro zájmovou činnost, výukové stránky apod.
Realizace
Katalog firem a vystavovaných produktů na jednotlivých výstavních akcích. Firmy je možné zobrazovat abecedně nebo podle jednotlivých oborů (motory, převodovky, brzdy, těsnění apod.) Používat lze i různé filtry pro omezení množství zobrazených firem (např.: jen firmy z vybraných zemí nebo vystavujících jen ve vybraných pavilonech).
Zájemci o akvaristiku zde najdou velké množství informací o akvaristice.K dispozici je atlas ryb a rostlin, ukázky akvárií registrovaných uživatelů, možnost incerce, diskuze, rady a mnoho zajímavých článků.
Výukový program pro učení anglických slov s příklady jejich užívání v ukázkových větách. Program umožňuje uživatelům vytvářet vlastní lekce ze slov, které se právě chtějí učit.

Anglická slovíčka jsou rozdělena do jednotlivých obtížností a lekcí, podle různých témat nebo podle druhů slov (nepravidelná slovesa, frázová slovesa, ...). K dispozici je rovněž možnost poslechu vět, česko-anglický a anglicko-český slovník a sekce pro zkoušení slovíček.
Aktuality, zajímavosti, návody a mnoho dalšího ze světa stavebnictví.
Další příklady zrealizovaných webů:
  • Katalog neziskovek a magazím pro Dobrou věc (dobravec.cz)
  • Časopis pro optiku (4oci.cz)
  • Školní časopis (skolnicasopis.cz)
  • a další...