+420 730 731 280
Napište nám
modulární systém pro web
+420 730 731 280
Napište nám
Webová aplikace - Sledování práce na projektech - vyzkoušejte zdarma demo verzi

Webové aplikace

Vytváříme nejrůznější webové aplikace dle požadavků našich zákazníků.
Realizace
V kanceláři mohou zákazníci BVV zadávat své přihlášky a objednávat nejrůznější služby (pronájem nábytku, internetová připojení, překladatelské služby a mnoho dalších)
Aplikace umožňuje zadávat práce prováděné na projektu jednotlivými pracovníky včetně doby trvání této práce. Umožňuje pak vyhodnotit skutečnou pracnost realizovaných projektů. Vidíte i přehledně, na čem který pracovník kdy a jak dlouho pracoval.
Aplikace umožňuje v reálném čase sledovat nejrůznější parametry důležité pro úspěšný proces lakování produktů. Sledují se nejrůznější teploty, tlaky, rychlosti a další parametry.
Program umožňuje uspořádat valnou hromadu bez nutnosti osobní účasti.Účastník se přihlašuje heslem a poté musí proces přihlášení dokončit zadáním kódu, který je zaslaný na jeho mobilní telefon. Členové mají k dispozici přímý online přenos, kde můžou sledovat vystoupení přednášejících. Sami se mohou zúčastnit diskuze a hlasovat o jednotlivých otázkách. Výsledky hlasování jsou zobrazeny účastníkům okamžitě po ukončení hlasování o dané otázce. Pořadatelé valné hromady mají neustálý přehled o momentální účasti i o tom, jak hlasovali jednotliví účastníci.
Další realizace
  • CRM systém - evidence veškerých jednání (aktivit) se zákazníky
  • Helpdesk - aplikace zajišťující zadávání požadavků na servisní organizaci a evidenci způsobu řešení těchto požadavků
  • aplikace pro techniky zajišťující revize výstavních stánků na BVV (elektro + plyn)
  • systém pro zobrazení programu přednášek v jednotlivích přednáškových sálech na televizních obrazovkách (včetně informace o právě probíhající přednášce)
  • a další...